Dienstregeling


Arriva-lijn 726. Geldig vanaf 10 december 2017  

RIJDT NIET OP ZATERDAG, ZON- EN FEESTDAGEN

Regio Halte V/A Tijden
REEUWIJK-BRUG Dunantlaan, De Brug V 08.00 10.00 12.00 14.00 16.00
Treebord, hoek Dunantlaan 08.01 10.01 12.01 14.01 16.01
PLASSENGEBIED Sluipwijk Kerk 08.04 10.04 12.04 14.04 16.04
Ree 08.08 10.08 12.08 14.08 16.08
Korssendijk, ’t Vaantje 08.11 10.11 12.11 14.11 16.11
GOUDA Driewegplein 08.14 10.14 12.14 14.14 16.14
W. de Zwijgersingel, Savelberg 08.19 10.19 12.19 14.19 16.19
NS Station A 08.25 10.25 12.25 14.25 16.25
NS Station V 08.29 10.29 12.29 14.29 16.29
Bleulandweg, Groene Hart Zkh 08.33 10.33 12.33 14.33 16.33
Büchnerweg 08.34 10.34 12.34 14.34 16.34
BLOEMENDAAL Prinsenhof 08.35 10.35 12.35 14.35 16.35
Winkelcentrum 08.36 10.36 12.36 14.36 16.36
Boerensloot 08.37 10.37 12.37 14.37 16.37
Hugo de Vrieslaan 08.38 10.38 12.38 14.38 16.38
WADDINXVEEN Bloemendaalseweg, Otweg 08.40 10.40 12.40 14.40 16.40
Bloemendaalseweg, Zwarteweg 08.42 10.42 12.42 14.42 16.42
REEUWIJK-DORP Reewal 08.44 10.44 12.44 14.44 16.44
Dorpsweg 08.45 10.45 12.45 14.45 16.45
REEUWIJK-BRUG Bruggehoofd, Van Staverenstr. 08.54 10.54 12.54 14.54 16.54
Koningin Wilhelminastraat 08.55 10.55 12.55 14.55 16.55
Dunantlaan, De Brug A 08.56 10.56 12.56 14.56 16.56
Dunantlaan, De Brug V 09.00 11.00 13.00 15.00 17.00
Reehaven, Medisch Centrum 09.01 11.01 13.01 15.01 17.01
Reeuwijkse Poort 09.04 11.04 13.04 15.04 17.04
TEMPEL Schinkeldijk 09.07 11.07 13.07 15.07 17.07
Middelburgseweg 09.11 11.11 13.11 15.11 17.11
REEUWIJK-DORP Kaagjesland 09.14 11.14 13.14 15.14 17.14
Reewal 09.15 11.15 13.15 15.15 17.15
WADDINXVEEN Bloemendaalseweg, Zwarteweg 09.17 11.17 13.17 15.17 17.17
Bloemendaalseweg, Otweg 09.19 11.19 13.19 15.19 17.19
BLOEMENDAAL Hugo de Vrieslaan 09.21 11.21 13.21 15.21 17.21
Boerensloot 09.22 11.22 13.22 15.22 17.22
Winkelcentrum 09.23 11.23 13.23 15.23 17.23
Prinsenhof 09.24 11.24 13.24 15.24 17.24
GOUDA Büchnerweg 09.25 11.25 13.25 15.25 17.25
Bleulandweg, Groene Hart Zkh 09.26 11.26 13.26 15.26 17.26
NS Station A 09.30 11.30 13.30 15.30 17.30
NS Station V 09.34 11.34 13.34 15.34 17.34
W. de Zwijgersingel, Savelberg 09.39 11.39 13.39 15.39 17.39
Driewegplein 09.44 11.44 13.44 15.44 17.44
PLASSENGEBIED Korssendijk, ’t Vaantje 17.47 *)
Ree 17.50 *)
Sluipwijk Kerk 17.54 *)
REEUWIJK-BRUG Treebord, hoek Dunantlaan 17.57 *)
Bruggehoofd, Van Staverenstr. 09.51 11.51 13.51 15.51 17.58 *)
Koningin Wilhelminastraat 09.51 11.51 13.51 15.51 17.59 *)
Dunantlaan, De Brug A 09.53 11.53 13.53 15.53 18.00 *)

*) Na halte Driewegplein alleen voor uitstappende passagiers.
Print deze pagina Print deze pagina