Dienstregeling

Buurtbus Reeuwijk Arriva-lijn 726. Geldig vanaf 9 december 2018

 RIJDT NIET OP ZATERDAG, ZON- EN FEESTDAGEN  

 

REGIO Halte V/A   Tijden
GOUDA Gouda, Station V   8.39 9.39 10.39 11.39 12.39 13.39 14.39 15.39 16.39 17.39
  Ridder van Catsweg, GHZ   8.42 9.42 10.42 11.42 12.42 13.42 14.42 15.42 16.42 17,42
W. de Zwijgersingel, Savelberg   8.44 9.44 10.44 11.44 12.44 13.44 14.44 15.44 16.44 17.44
Doorslag 8.48 9.48 10.48 11.48 12.48 13.48 14.48 15.48 16.48 17.48
Driewegplein 8.49 9.49 10.49 11.49 12.49 13.49 14.49 15.49 16.49 17.49
Waarsmanslag   8.50 9.50 10.50 11.50 12.50 13.50 14.50 15.50 16.50 17.50
Winkelcentrum Bloemendaal   8.55 | 10.55 | 12.55 | 14.55 | 16.55 17.55
Boerensloot   8.56 | 10.56 | 12.56 | 14.56 | 16.56 17.56
Hugo de Vrieslaan   8.57 | 10.57 | 12.57 | 14.57 | 16.57 17.57
WADDINXVEEN Bloemendaalseweg, Otweg 8.59 | 10.59 | 12.59 | 14.59 | 16.59 17.59
Bloemendaalseweg, Zwarteweg 9.02 | 11.02 | 13.02 | 15.02 | 17.02 18.02
REEUWIJK-DORP Reewal   9.04 | 11.04 | 13.04 | 15.04 | 17.04 18.04
Dorpsweg   9.05 | 11.05 | 13.05 | 15.05 | 17.05 18.05
OUD-REEUWIJK Oud-Reeuwijkseweg, Kerkweg   9.07 | 11.07 | 13.07 | 15.07 | 17.07 18.07
REEUWIJK-BRUG Reeuwijkse Poort   9.11 | 11.11 | 13.11 | 15.11 | 17.11   18.11*)
Treebord, Oudeweg / Zwembad   9.13 | 11.13 | 13.13 | 15.13 | 17.13 18.13
Reehaven, Medisch Centrum   9.14 | 11.14 | 13.14 | 15.14 | 17.14 18.14
Dunantlaan, De Brug A   9.15 9.55 11.15 11.55 13.15 13.55 15.15 15.55 17.15 18.15
  Dunantlaan, De Brug V 8.00 9.18 10.00 11.18 12.00 13.18 14.00 15.18 16.00 17.18  
  Treebord, s-Gravenbroekseweg | 9.19 | 11.19 | 13.19 | 15.19 | 17.19
  Reehaven, Medisch Centrum 8.01 | 10.01 | 12.01 | 14.01 | 16.01 |
Treebord, Oudeweg / Zwembad 8.02 | 10.02 | 12.02 | 14.02 | 16.02 |
Reeuwijkse Poort 8.04 | 10.04 | 12.04 | 14.04 | 16.04 |
OUD-REEUWIJK Oud-Reeuwijkseweg, Kerkweg 8.08 | 10.08 | 12.08 | 14.08 | 16.08 |
REEUWIJK-DORP Dorpsweg 8.10 | 10.10 | 12.10 | 14.10 | 16.10 |
Reewal 8.11 | 10.11 | 12..11 | 14.11 | 16.11 |
WADDINXVEEN Bloemendaalseweg, Zwarteweg 8.13 | 10.13 | 12.13 | 14.13 | 16.13 |
Bloemendaalseweg, Otweg 8.16 | 10.16 | 12.16 | 14.16 | 16.16 |
GOUDA Hugo de Vrieslaan 8.18 | 10.18 | 12.18 | 14.18 | 16.18 |
Boerensloot 8.19 | 10.19 | 12.19 | 14.19 | 16.19 |
Winkelcentrum Bloemendaal 8.20 | 10.20 | 12.20 | 14.20 | 16.20 |
Waarsmanslag 8.25 9.25 10.25 11.25 12.25 13.25 14.25 15.25 16.25 17.25
Driewegplein 8.26 9.26 10.26 11.26 12.26 13.26 14.26 15.26 16.26 17.26
Doorslag 8.27 9.27 10.27 11.27 12.27 13.27 14.27 15.27 16.27 17.27
W. de Zwijgersingel, Savelberg 8.31 9.31 10.31 11.31 12.31 13.31 14.31 15.31 16.31 17.31
Ridder van Catsweg, GHZ 8.33 9.33 10.33 11.33 12.33 13.33 14.33 15.33 16.33 17.33
Gouda, Station A 8.36 9.36 10.36 11.36 12.36 13.36 14.36 15.36 16.36 17.36  

*) 18.11 geeft aansluiting op lijn 178 naar Gouda

Print deze pagina Print deze pagina